PHP/JavaScript programátor (40-50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40-50.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* rozširování stávajících funkcí v softwaru pro optimalizaci dodavatelských řetězců
* úprava a tvorba uživatelského rozhraní stávajícího produktu
* vývoj Single Page aplikací a webových aplikací
* průběžná údržba kódu a optimalizace
* komunikace s ostatními vývojáři
* práce s technickou dokumentací
* práce s databázemi
* testování aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
* sick days, příspěvek na volný čas / sport / kulturu
* prostor pro kreativitu, vlastní nápady a řešení úloh
* možnost profesního i finančního růstu
* mladý kolektiv kolegů a příjemné pracovní prostředí
* zázemí stabilní a ekonomicky rostoucí firmy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Pozice je vhodná pro vývojáře / developera /programátora se zkušeností s: html5, xml, xhtml, css, javascript, jquery, angular, react, vue, typescript, greensock, adobe animate, create.js, android, ios, windows touch, atd.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká technologická společnost se silnými partnery jako Volkswagen group, Coca-Cola nebo Plzeňský Prazdroj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* znalost jazyků PHP a JavaScript včetně OOP
* znalost PHP frameworku Nette nebo obdovného
* znalost JS frameworků Vue nebo React a Node
* znalost single page architektury a návrhových vzorů
* zkušenost s webovými službami (REST)
* výhodou zkušenost s tvorbou automatických testů a návrhem testovací strategie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3533072  Dátum zverejnenia: 7.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40-50.000 Kč