Zedník - s výjezdy (35.000 kč) + benefity

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyzdívání zdiva ze šamotových cihel, izolačních materiálů- desky/cihly
Odlévání žárobetonu do bednění, stříkání žárobetonu
Jedná se o práce montážního typu po celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí úspěšné a zavedené firmy na trhu
Dobré mzdové podmínky odpovídající kvalifikaci
Placené přesčasy, příplatky za práci o víkendech a za noční směnu
Týden dovolené nad rámec ZP, stravné/diety a odměny dle zásluhy
Termín nástupu –možno ihned

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]í uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme do našeho týmu šikovné chlapy na pozici zedníka/betonáře, kterým nevadí výjezdy a baví je zedničina. Nadstandardní mzdové podmínky. Chyťte Vaši příležitost a zašlete nám Váš žitovotopis. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučen v oboru - zedník/betonář/šamotář
Schopnost orientovat se ve stavebních výkresech
Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
Zkušenosti s prací se šamotem/žáromateriálem výhodou
Spolehlivost, samostatnost a zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3744676  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc