Stavební mistr/stavbyvedoucí s NJ (až 45.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* plánování, řízení a koordinace výstavby prostřednictvím samostatných Borga montážních part či jiných subdodavatelů
* spolupráce na zajištění dodávek materiálů potřebných pro výstavbu haly z výroby Borga nebo od externích subdodavatelů
* zajištění odpovídajících podmínek a vybavení potřebného pro samotnou realizaci na místě stavby
* komunikaci s investorem a jím pověřených osob
* poskytování kompletního technického poradenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pozici s kanceláří na sídle firmy v Popůvkách u Brna
* odpovídající pracovní prostředí - notebook, mobil a automobil i k soukromým účelům
* výjezdy na stavby 2 až 4 x během týdne s téměř každodenním návratem do Brna
* práci ve stabilním mladém týmu
* zaškolení a trénink ve firmě se zavedeným systémem řízení a funkčními procesy
* příjemné pracovní prostředí a vybavení s odpovídajícím platovým ohodnocením včetně bonusů, 5 týdnů dovolené
* lokalita: Popůvky u Brna

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání .
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 a společnosti Borga s.r.o. se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.
Více informací na www.borga.cz
Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o. a BORGA s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se výrobou a výstavbou montovaných ocelových hal.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* hledáme SŠ / VŠ s praxí s technickým vzděláním
* středně pokročilá znalost NJ - podmínkou
* ŘP sk. B
* všeobecný přehled v oboru stavebnictví
* zkušenosti z vlastních realizací (může být i v rámci praxe při studiu)
* komunikační a organizační dovednosti
* odolnost vůči stresu, samostatnost a aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3809937  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 000 - 45 000 Kč/měsíc