Konzultant IS pro Skladové hospodářství bez AJ (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace se zákazníkem, analýza jeho požadavků a návrh řešení
Aktualizace a návrh řešení v IS při změnách
Konzultace a poradenství v oboru
Cestování za zákazníkem po ČR/SR
Školení na pobočce cca půl roku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky
Využití notebooku k soukromým účelům
Po domluvě zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
Možnost firemního tarifu pro pět členů v rodině
Mladý kolektiv, kreativní přístup k práci
Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích
Po zapracování možnost home office
Lokalita: okres Přerov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Ryze česká firma rozšiřuje týmy! Máš zkušenosti se skladovým hospodářstvím? Prováděl jsi někdy nastavení nebo instalaci programů/systémů ve svém oboru? Nevadí ti cestování a komunikace se zákazníky a dokážeš analyzovat jejich požadavky? Pak jsi pro nás značka ideál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ v Ekonomice, Logistice nebo relevantní
Praxe v oboru skladového hospodářství a obchodu alespoň 3 roky (znalost oceňovacích metod a rozdílů, porovnání účetního a reálného stavu zásob, zkušenost s navrhováním časového sledu operací skladových dokladů - u pohovoru test)
Základní dovednosti v IT (např. instalace a konfigurace aplikací a OS)
Výborné analytické, komunikační a prezentační dovednosti
Znalost obecních firemních procesů
ŘP sk. B - ochota cestovat po ČR/SR
Výhodou: Znalost programování / skriptování a SQL databází
Výhodou: Znalost cizího jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3850855  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc