Pomocný grafik - etikety / i absolvent (od 22.000 kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* technické zpracování zakázek pro výrobu
* příprava grafických podkladů ve spolupráci s obchodníky
* komunikace se zákazníky ohledně finální podoby
* sledování novinek v oboru a přicházení s novými návrhy
* práce na PC: interní systém, Adobe Illustrator a Photoshop

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* osobní rozvoj a možnost kariérního posunu
* smlouva na dobu neurčitou
* stravenky a hezká jídelna
* příjemná kancelář v moderní budově výroby

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici operátor, dělník, asistenst, přípravář, tiskař, knihař, grafik, polygrafik se znalostí oblastí jako je výroba, průmysl, polygrafie, strojírenství, elektrotechnika, příprava výroby, technika, kreativita.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Zajímáte se o grafiku a vzhled produktů? Umíte pracovat v grafických programech a máte cit pro detail? Hledáte zaměstnání v moderní a rostoucí společnosti, kde budete mít prostor i pro svou kreativitu? Neváhejte nastartovat svou kariéru nyní!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání (i pro ABSOLVENTY)
* praxe na podobné pozici vítanou výhodou
* znalost práce s grafickými programy (Adobe) podmínkou
* zájem o obor a komunikativnost
* ochota pracovat ve směnném režimu (ne noční!)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3883149  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc