Servisní technik (30 000 - 40 000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Opravy a servis stavebních strojů VOLVO
* Práce v terénu a na dílně
* Servisní prohlídky
* Diagnostika závad s PC
* Komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy
* Pobočka Brno - region Jihomoravský - výjezdy možné z místa bydliště

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mobilní telefon, notebook, služební auto – Mercedes
* týden dovolené navíc
* motivující mzdové ohodnocení a odměny
* interní benefity a motivační programy
*zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
*moderní prostředí a pracovní vybavení
* příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
* zajímavou práci s využitím moderních technologií
* plán zaškolení na pracovní pozici
* lokalita pracoviště: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Nabídka je také vhodná pro uchazeče se zkušeností na pozicích servisní technik, technik, elektromechanik a automechanik.