Reagujte bez životopisu

Hledáte praxi? Skladový/á referent/ka od 23.000 + bonusy

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsíc+ příspěvky, prémie a další bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Čeká Vás hlavně administrativa – evidence přijatých a odeslaných položek.
* Příprava objednávek a expedice těch hotových.
* Časem přijde i práce s reklamacemi nebo objednávání nového zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Plat od 23 000 Kč + další bonusy nebo třeba s příspěvky na stravování.
*Pět týdnů dovolené a navíc částečně flexibilní začátek a konec pracovní doby.
*Čisté pracovní prostředí se super kolektivem.
*Možnost fitness přímo ve firmě či plně hrazené kurzy angličtiny.
*Občerstvení na pracovišti nebo četné firemní akce.

Informace o náboru

Baví Vás administrativa a hledáte práci, kde Vás ocení?

Máme pro Vás stravenky, kurzy angličtiny a práci v administrativě 9 minut v centru Brna.

Dále Vás čeká práce v čistém prostředí, zajímavé platové ohodnocení s postupným navyšováním, týden dovolené navíc, kafeterie nebo třeba i fitness přímo ve firmě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Rodinná společnost zaměřující se na obchod se specializovanými součástkami pro automatizaci a robotizaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenosti s administrativou (např. fakturami nebo zpracováním objednávek).
* Smysl pro pořádek a systematičnost.
* Chuť do práce.