Python Vývojář, Django, AJ (50-60.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsícbonusy, příspěvky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj na konkrétním projektu
* příležitost podílet se na architektuře
* podíl na testování
* prostor pro inovace
* technologie: Python, Django, REST Api, AWS, SQL, SCRUM

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pružná pracovní doba
* homeoffice (max půl týdne)
* příspěvky na sport
* firemní akce
* občerstvení na pracovišti, stravenky
* podpora vzdělávání
* moderní prostory a skvělý tým ;)

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro programátory, developery, programmers, developers se sznalostí python, django, rest, sql, mongodb, awc, cloud, scrum, artificial inteligency, umělá inteligence, linux, bash, python brno a další.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj aplikací v oblasti bezpečnosti a ochrany dat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Python - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

programátor python

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického zaměření
* praxe na pozici Python programátor 2+ let
* znalost práce s databází
* angličtina: komunikativní (mezinárodní projekty)
* výhodou: znalost dalších technologií jako Django, REST atp

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4031322  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc