Seřizovač CNC soustruhu/ zakázková výroba

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* seřizování CNC soustruhu
* provádění korekcí, výměna nástrojů
* tvorba programu v systému CNC stroje
* kontrola hotových dílů
* práce ve 3 směnném 7,5 hod. provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí zahraniční společnosti
* nadstandardní mzdové ohodnocení
* každoroční navyšování mzdy
* 25 dní dovolené
* stravenky/ příspěvek na stravné
* nástup možný ihned
* pracoviště: Brno - město

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Tato pracovní pozice je také vhodná pro cnc operátor stroje, cnc soustružník, cnc programátor, nástrojař, obráběč kovů.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nabízíme stabilní zaměstnání a odpovídající mzdové ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ strojní nebo technická
* praxe se seřizováním CNC soustruhu
* znalost tvorby programu na stroji
* zkušenost s kusovou výrobou
* znalost materiálu a řezných rychlostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4036975  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc