Zástupce vedoucího linky ve strojírenské výrobě (až 34.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení kolektivu (buď 6 lidí (linka zinkování) anebo 15 lidí (linka kataforetického lakování) ) - jedná se o 2 samostatné linky - dle preferencí se rozhodne, kterou budete mít na starosti
- organizace práce podřízených pro svou směnu
- komunikace s nadřízeným a logistikou (ohledně dostatku materiálu,...)
- ovládání PC linky - musíte mít alespoň základní znalost práce na PC
- zajišťování materiálu do linky (organizace ve skladě zboží a závěsů)
- údržba závěsové techniky
- údržba linky
- práce v nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- docházkový bonus
- měsíční prémie podle výkonu směny
- letní a zimní odměny
- věrnostní odměny
- dovolená dle ZP
- zajištění stravování - automat za 29 Kč
- společenské akce
- možnost zvyšování kvalifikace
- je zde i možnost zařízení ubytování či příspěvek na dopravu

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte výborné organizační schopnosti?
Nejsou Vám pojmy jako cílevědomost a samostatnost cizí?
A to nejdůležitější! Chcete se kariérně posunout?
Tak to jste na správném místě!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. vyučen / SŠ - nejlépe technického směru
- praxe ve výrobní společnosti
- pečlivost, svědomitost
- převážně velmi dobrá organizovanos práce
- komunikativnost
- znalost práce na PC
- výborný zdravotní stav - ne pokud máte ekzémy, alergie, astma,....
- výhodou je průkaz na VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4068043  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc