Reagujte bez životopisu

Manažer kvality / Quality manager #1151

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řízení kvality, koordinace procesů zákaznické, dodavatelské a výrobní kvality
* Vedení přímých jednání se zákazníky (převážně zahraničními)
* Zodpovědnost za systém kvality FSSC 22 000, Halal, Košer, FDA
* Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
* Samostatné vedení a zajišťování zákaznických a certifikačních auditů
* Příprava, vedení a vyhodnocování interních auditů a inspekcí
* Zavádění nových procedur HACCP
* Kompletní péče a práce s řízenou dokumentací – dvoujazyčně
* Agenda vedení specifikací obalů, bezpečnostních listů chemikálií, specifikací výrobků a surovin a schvalování, uvolňování daných surovin.
* Řízení neshod a nápravných opatření, vyhodnocení účinnosti
* Vyhodnocování identifikace a sledovatelnosti výrobků
* Zaškolování nových zaměstnanců
* Vedení samostatných projektů, výběrových řízení
* Práce na CI (trvalé zlepšování)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
* Práce v rodinné firmě umožňující osobní růst
* Poukázky na sport, relaxaci a kulturu
* Služební telefon a notebook
* Příspěvek na stravování
* Možnost plné seberealizace
* Odborné vzdělávání a profesní rozvoj (školení interních auditorů, školení FSSC 22000, IFS, BRC; školení HACCP pro pokročilé)
* Lokalita: Nový Bydžov

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost AGRA GROUP a.s., která se zabývá zpracováním zemědělských plodin a následnou výrobou potravin, dále zahušťováním a sušením tekutých potravin a specialit,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/SŠ vzdělání
* Aktivní znalost anglického jazyka písemnou i mluvenou formou
* Znalost práce na PC (MS Office)
* Zkušenost z potravinářského, farmaceutického průmyslu
* Znalost norem FSSC 22 000, případně BRC, IFS
* Spolehlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4070117  Dátum zverejnenia: 27.4.2021