Reagujte bez životopisu

Skladník /Disponent-ka – potravinářská výroba #1160

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zásmuky, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příjem surovin a obalů do skladového systému v souladu s dodacím listem
* odběr vzorků surovin a obalů dle daných postupů
* vyskladnění surovin a obalů do výroby
* znalost práce skladníka – práce se čtečkou
* obsluha zakladače (zaškolíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* zajímavé finanční ohodnocení
* příplatky za směnu – odpolední 5%, noční 15%
* pravidelná roční valorizace mezd
* roční bonus
* věrnostní bonus – zahrnutý také v měsíční mzdě
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč
* práce na HPP
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
* možnost profesního růstu
* lokalita: Zásmuky u Kolína
* nástup MOŽNÝ IHNED!

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Potravinářská výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání s maturitou
* uživatelská znalost práce na PC
* praxe ve skladu
* ochota pracovat ve 3-směnném provozu
* směny: po-pá – noční 22.00-6-00h/odpolední 14.00-22.00h/ranní 6.00-14.00h
* dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4073288  Dátum zverejnenia: 3.5.2021