Vývojář, s chutí do DevOps nebo Chaosu (45 – 75.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Purkyňova, Brno-Královo Pole, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Posílíš náš tým, který má na starosti SRE – stará se tedy o to, aby náš web byl dostupný 24/7 365 dní v roce, a to i v době, kdy ho navštíví více než 8.000.000 individuálních uživatelů denně.
* Staráme se tedy o virtualizované stroje a kontejnery, kolem kterých stavíme a udržujeme monitoringové platformy.
* A abychom všechno nemuseli dělat ručně, pomáháme si skriptováním a snažíme se maximum úkonů automatizovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Něco se u nás naučíš, své znalosti využiješ okamžitě a výsledky své práce uvidíš v praxi.
* V týmu s tebou budou jak senioři, od kterých se můžeš učit tak i juniornější kolegové. V každém případě se na tebe nikdo nebude dívat shora.
* Přispějeme ti i na formální vzdělání a certifikace a navíc dostaneš třeba multisport kartu nebo kafeterii.
* A protože si po práci také rádi odpočineme, máme 25 dnů dovolené, 5 sick-days a rádi se potkáváme na firemních akcích i mimo kancelář.

Informace o náboru

Pojď to zkusit u nás a napiš nám!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zajišťujeme servis a dostupnost eshopové platformy, která funguje po celém světě a denně ji navštíví až 8 mil individuálních klientů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Máš za sebou zkušenost s vývojem – v tom nejideálnějším případě umíš objektově orientované PHP – ale v reálu počítáme jakoukoliv zkušenost s OOP.
* Už jsi slyšel o Dockeru. Zkoušel sis doma rozjet kontejner, virtuálku a nebo sis hrál s cloudovými platformami.
* Baví tě věci automatizovat a tvoje skripty dokonce fungují. Umíš používat třeba Bash nebo Python a nerozhází tě prostředí Linuxu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4080283  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc