Poradíme Vám?
Jobscontact.cz

Automechanik LKW servisu #1294

Brno-Chrlice, Česko

Hledáme do pohodového kolektivu šikovného automechanika. Pozice je vhodná i pro absolventy, nástup možný ihned. Jsme tradiční rodinná firma THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o. s moderní flotilou vlastních vozidel a strojů. Zabýváme se autodopravou sypkých hmot, výkupem, ukládkou a recyklací stavebních odpadů.

Náplň práce

  • Opravy a preventivní údržba vozů
  • Provádění výměny olejů, filtrů, pneumatik
  • Odstraňování poruch
  • Předchozí praxe není potřeba
  • Jednosměnný provoz: 7-15/8-16 (po-pá)
  • Nástup možný ihned

Požadavky

  • Manuální zručnost
  • Chuť do práce
  • Spolehlivost, loajalita, schopnost umět si poradit
  • Týmový hráč
  • Praxe v oboru vítána
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Moderní zázemí ve stabilní firmě
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Stálá pracovní doba
  • Dobré platové podmínky
  • Systém zaměstnaneckých výhod (Penzijní a životní připojištění)
  • Týden dovolené ve firemním horském rekreačním zařízení zdarma
  • Místo výkonu práce: Brno – Chrlice

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4151515  Dátum zverejnenia: 30.8.2021