C# vývojáři – spouštíme 3 nové projekty a hodí se každá ruka! (od 55.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na závěr letošního roku máme naplánovaný rozjezd 3. nových projektů. Všechny mají společné to, že se teprve rodí týmy, které na nich budou pracovat a to, že back-endová část je postavena na C# (jednou na .NET Framework a dvakrát v .NET Core).
A tak hledáme!
- Zkušené vývojáře, které by třeba lákaly i pozice Leadrů.
- Programátory s přesahem do vývoje front-endu (uvítali bychom WPF nebo Angular).
- Mid level developery, kteří sice už něco umí, ale chtějí hlavně dále růst.
Pracujeme v malých týmech (3-4 lidi) a tak oceníme především vývojáře, kteří se nebojí přijít s vlastními nápady.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme už na startu?
* Možnost volby – práci na HPP nebo na IČO a to on-site v našich kancelářích (na Londýnském náměstí) nebo remote odkudkoliv chcete.
* Atraktivní platové podmínky, a především peníze rostoucí spolu s vašimi zkušenostmi. Jako nástupní plat můžete čekat (dle svých zkušeností) částku od 30.000 (pro úplné juniory) až po rámcově 140.000 Kč (nebo 7.000 na MD) pro seniory, kteří opravdu vědí, co dělají.
* Práci, která Vás bude bavit – naše tři projekty jsou opravdu různorodé, budete pracovat na softwaru který našim klientům umožní podepisovat dokumenty otiskem prstu nebo hlasem, na multiplatformním informačním systému nebo na cloudové aplikaci pro obchodování s kyptem, komoditami nebo akciemi.
* Příležitost být u něčeho od začátku, a přitom těžit ze stabilní společnosti a firemní atmosféry, kdy majitele celého holdingu klidně potkáte u stolu na obědě nebo se do něj můžete trefovat při painballu.
* A konečně celkem 32 dnů volna (které umíme vyrobit i pro IČaře), multisportku, program cafeteria a mnoho dalšího.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vyvíjíme SW na kterém i ve kterém je radost pracovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše „Must have“:
* Komerční praxe (byť krátká) ve vývoji v C#,
* Ochota být alespoň 2 dny v kanceláři (minimálně v průběhu zapracování).
* Out-of-box myšlení – pracujeme v malých týmech a snažíme se věci zjednodušovat, ne pokračovat v něčem jen proto, že „se to tak dělalo přece vždycky“ a hledáme kolegy, kteří s námi budou na stejné vlně!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4160905  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc