Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Elektrikář (40.000 Kč) #1344

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Nádražní 1797, 666 01 Tišnov, Česko

Pojď se s námi podílet na budoucnosti a pracuj u nás jako elektrikář fotovoltaických elektráren, které vytáhnou ze slunce maximum. Právě hledáme do společnosti s 15letou tradicí v oboru nové kolegy na pozici Elektrikář. Pokud máš platnou vyhlášku 50, určitě se nám ozvi!

Náplň práce

  • elektroinstalace
  • montáž elektro části fotovoltaických elektráren
  • úprava RD rozvaděčů
  • nastavování parametrů měniče

Požadavky

  • platné oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb.
  • vzdělání v oboru elektro
  • ochotu pracovat a zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • HPP
  • zajímavé platební ohodnocení, firemní bonusy
  • prostředí dynamické společnosti bez korporátních předpisů
  • možnost firemního vzdělávání
  • cafetérii
  • Lokalita: Tišnov

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4171717  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc