.NET Dev. pro naprosto unikátní projekt - virtuální teleportace (od 80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce na vývoji produktu, který reálně zachraňuje životy.
* Vývoj back-endové části této desktopové aplikace.
* Práce s 3D grafikou a virtual teleportation technology.
* Přínos vlastních nápadů pro vylepšení aplikace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující mzdové ohodnocení - svých vývojářů si hodně ceníme (minimálně na 80.000 Kč měsíčně).
* Práce na unikátním projektu - virtuální realita, kterou používají např. záchranáři při zemětřesení.
* Možnost homeofficu - po zaučení můžeš pracovat 50% z domu a pokud budeš samostatný, můžeme se dohodnout individuálně.
* Přátelské prostředí - tvých nápadů si budeme vážit. Jsme malý tým, ve kterém se každý dostane ke slovu.
* Kariérní růst - jsme start-up, který raketově míří na mezinárodní trh! Můžeš očekávat, že i tebe růst nemine.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme český start-up s naprosto unikátním produktem zaměřeným na rozšířenou a virtuální realitu, který si od nás vyžádala i NASA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Dobrá znalost programovacího jazyka C# - ideálně alespoň 2 roky komerční praxe.
* Znalost .NET a WPF.
* Zkušenost s 3D grafikou - nebo chuť se ji naučit.
* IT vzdělání - střední nebo vysoká škola - pokud jsi IT nestudoval, ale rád bys byl součástí našeho týmu, potřebujeme abys měl v IT oboru delší komerční praxi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4209013  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc