IT support - vhodné i pro absolventy!

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Hviezdoslavova 1188/5, Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Přímá podpora interních uživatelů.
* Zajištění bezproblémového fungování IT infrastruktury a služeb.
* Správa hardware/software a jeho evidence.
* Instalace komponent HW a SW.
* Zapojení do návrhu nových IT služeb.
* Sdílená zodpovědnost za úspěšnou implementaci při zavádění nových služeb.
* Analýza a řešení chybových stavů instalovaného vybavením.
* Tvorba dokumentace a postupů instalace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti, např. Mercedes.
* Zajímavé platové ohodnocení.
* Po zapracování možný částečný home-office.
* 25 dní dovolené.
* Vzdělávací kurzy, školení, certifikace.
* Individuální lekce angličtiny šité na míru.
* Moderní pracovní prostředí mezinárodní softwarové společnosti v Brně.
* Kids&Pet-friendly office.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně.docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj a údržba technické podpory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Znalost produktů MS Office.
* Zkušenost s instalací Windows 10 a softwaru obecně.
* Znalost Active Directory a Microsoft Windows Server.
* Obecné technické znalosti (TCP/IP, sítě, tiskárny a další hardware)
* Orientaci v audio/video technice.
* Proaktivní přístup k práci.
* Profesionální komunikaci v ústní i v písemné podobě.
* Středně pokročilou znalost anglického jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4359139  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc