Zdravotní sestra bez praxe

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zdravotní sestra, která před mnoha lety opustila obor a chtěla byste se vrátit? Pak se nám ozvěte! Nabízíme zaškolení, kdy s Vámi bude zkušená sestra, která se o Vás postará a zaškolí Vás. Nemusíte se bát, že byste to nezvládla. Máme profesionálky, které vědí jak na to a budou po celou dobu s Vámi a ukáží Vám, kam se obor posunul. Můžete si vybrat jakýkoliv obor, ve kterém byste chtěla pracovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Jedna z nejlepších nemocnic v České republice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3991231  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc