Senior Kalkulant (pozemní stavitelství)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní stavební společnost, hledáme kandidáta na pozici:

“Senior Kalkulant (pozemní stavitelství)”

Náplň práce:
• Vyhotovení kalkulace, rozpočtu stavby pro konkrétní nabídku
• Vyhotovení výkazu výměr a správné zatřídění položek kalkulace pro konkrétní nabídku
• Kontrolování a udržování přehledu o aktualizaci materiálů a výrobků používaných v kalkulacích
• Navrhování vhodných opatření k dodržení rozpočtu
• Poptávání subdodavatelských společností a vyhodnocování nabídek

Požadujeme:
• SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
• Zkušenosti s kalkulacemi v oboru pozemního stavitelství
• Praxe v oboru: 3 roky
• Středně pokročilá znalost AJ
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
• Možnost spojit kariéru se stabilní společností
• Dobré finanční ohodnocení
• Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• Možnost využití cizích jazyků

Nástup ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2729893  Dátum zverejnenia: 19.9.2016