Účetní specialista - závazky

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete rozvíjet svoji kariéru v účetnictví a zaměřit se na oblast závazků? Domluvíte se anglicky a angličtinu pro profesní použití si chcete neustále zdokonalovat? Už jste někdy pracoval/a v SAP nebo byste se to chtěl/a naučit? Pak jste náš člověk!

Pro našeho klienta, silnou značku v oblasti logistiky, hledáme kandidáta na pozici Účetní specialista - AP. U klienta budete součástí týmu, který spolupracuje s kolegy v zahraničním centru sdílených služeb, budete tedy denně používat AJ.

Co bude Vaším úkolem?

- kontrola a zaúčtování přijatých faktur, evidence termínů splatnosti
- analýza neuzavřených faktur
- tvorba dohadných položek k chybějícím fakturám
- každodenní komunikace v angličtině s kolegy v zahraničí

Co byste měl/a umět?

- komplexní účtování závazků
- domluvit se anglicky
- přemýšlet analyticky, mít cit pro detail a smysl pro pečlivost

Co můžete očekávat od našeho klienta?

- odpovídající nástupní plat a detailní zaškolení
- 5 týdnů dovolené a sick days
- jazykové kurzy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: Praha - západ

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis na níže uvedený kontakt, obratem Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní logistická společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2756189  Dátum zverejnenia: 7.10.2016