Lodging Customer Service Partner (B2B) with German & English

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás se setkávat s lidmi z celého světa? Mluvíte plynně německy a anglicky a jste aktivní, motivovaný a komunikativní člověk? Chcete pracovat pro ambiciózní, významnou a rozpínající se společnost z oblasti cestovního ruchu, jejíž Shared Service Centrum je umístěno v jedné z nejmodernějších kancelářských budov v Praze? ANO?

Koho náš klient hledá?

Nové kolegy odpovědné za komunikaci s obchodními partnery a dalšími odděleními společnosti v rámci Německa a/nebo Rakouska. Tým zákaznického servisu je dostupný na telefonu a emailu (v žádném případě se nejedná o call centrum!), kde rychle, ochotně a profesionálně poskytuje servis klientům a současně reaguje na jejich aktuální potřeby a požadavky tak, že:
• Reaguje na požadavky spojené s volnými kapacitami
• Řeší problémy a požadavky s ubytovacími zařízeními
• Udržuje a buduje pozitivní vztahy se stávajícími obchodními partnery
• Poskytuje služby spojené se zákaznickým portálem a jeho obsluhou
• Následuje zavedené procesy, postupy práce a nastavená očekávání

Jaké jsou požadavky?
• SŠ/VŠ vzdělání (z oblasti cestovního ruchu výhodou)
• Plynulá znalost němčiny (C1) a angličtiny (B2)
• Zkušenost se zákaznickým servisem (z oblasti cestovního ruchu výhodou)
• Uživatelská znalost MS Office

Jaká je nabídka?
• Kancelář na Praze 8
• Zaškolení na pozici
• Kompetitivní plat
• Moderní a luxusní kanceláře typu „open-space“ s vlastním místem zajišťujícím klid na práci
• Zdarma stravování na pracovišti
• Pracovní doba od 9:00 do 18:00 hodin (HPP)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Nadnárodní společnost z oblasti cestovního ruchu

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2760752  Dátum zverejnenia: 11.10.2016