Sales Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20-30.000,- bez provizí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě technologie, telefon máš plný aplikací a všímáš si toho, jaké cesty značky využívají k propagaci svých služeb a produktů? Chceš v práci komunikovat s lidmi, přenášet na ně tvoje nadšení a vnímat jejich názory? Pokud už máš i nějakou praktickou zkušenost v sales, pak jsi ten, koho hledáme.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která vyvinula aplikaci, se kterou působí v 9 zemích světa, hledáme posilu obchodního týmu.

Co tě v práci čeká:

- prezentace společnosti a naší aplikace
- oslovování nových B2B zákazníků, zákaznický servis
- vyhledávání obchodních příležitostí, plánování, vymýšlení
- poskytování poradenství firemním zákazníkům v oblasti on-line marketingu
- spolupráce s týmem, podílení se na marketingové strategii
- mapování mediálního trhu

Kdo bys měl/a být:

- SŠ/čerstvý absolvent VŠ s předchozí obchodní zkušeností
- hlava otevřená, učenlivost se u nás cení
- pozitivní a proaktivní přístup k životu je nutnost
- nadšení pro obchod a schopnost argumentace se taky budou hodit
- pokud jsi samostatný/á a zodpovědný/á budeme tě mít ještě radši

Co můžeš od klienta očekávat:

- intenzivní vstupní trénink (produktový i obchodní)
- podporu ze strany manažera
- zábavu v práci - nejsme suchaři, máme dokonce i fotbálek a fatboye
- motivující platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + provize)
- kvalitní produkt úspěšně fungující na trzích 9 zemí
- širokou škálu benefitů: týden dovolené navíc po půl roce ve společnosti, sick days, mobilní telefon, notebook, Opencard/Lítačka, osobní sales kouč, občerstvení na pracovišti, stravenky

Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy SŠ/VŠ s předchozí obchodní praxí při studiu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Firma poskytující mediální prostor v rozhraní vlastní aplikace, která má 40.000 uživatelů.

Prodej on-line marketingového řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2823756  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20-30.000,- bez provizí