Specialista logistiky pro známou dynamickou společnost!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do dynamického týmu našeho klienta hledáme šikovného uchazeče/uchazečku s vynikajícími organizačními schopnostmi na pozici „Specialista logistiky“.

Náš klient je zajímavá, velmi známá a rozhodně dynamická firma aktivní v oblasti spotřební elektroniky, která se za posledních 10 let vypracovala z „one man show“ na nádherné reprezentativní kanceláře v jednom z pražských office parků. Do svého týmu hledají profesionála s několikaletou praxí v oblasti logistiky, a to v následujících oblastech:

- Zadávání výroby dle poptávky, koordinace importu, vykládek a udržování optimálního stavu zásob zboží
- Komunikace s produkcí, skladem a centrálou
- Reporting a forecasting na úrovni, která zabezpečí plynulý chod všeho výše uvedeného

Jste ten správný člověk, pokud:

- Máte rád/ráda výzvy a nepolekáte se dynamické komunikace
- Chcete uplatnit zdravý selský rozum a kvalitní zkušenosti z předchozí praxe, zejména zkušenosti s plánováním výroby a logistikou
- Se chcete do budoucnosti rozvíjet, a to možná i jiným směrem
- Mluvíte plynně anglicky a ovládáte Excel/Outlook pro tyhle účely levou zadní

Přijďte si popovídat o firemní kultuře a zjistěte, zda je tohle ta pravá příležitost pro Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient je známá společnost aktivní v oblasti prodeje elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3456228  Dátum zverejnenia: 24.7.2018