Technicko-obchodní manažer-technické plasty

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• správa stávajícího kmene zákazníků
• akvizice nových klientů
• zaměření na přesně obráběné díly z technických plastů
• práce v kanceláři 4 dny, 1 den v terénu u zákazníků
• čtení technických výkresů, vytváření nabídek
• technické poradenství pro použití technických plastů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí nadnárodní společnosti
• zajímavou práci
• zaškolení do problematiky plastů a obrábění
• nástup možný ihned
• fixní plat + prémie
• služební automobil i k osobnímu užívání
• kancelář okr. Jablonec nad Nisou, region Severní Čechy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby technických plastů hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER-TECHNICKÉ PLASTY.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ ekonomického nebo technického zaměření
• praxe v obchodě s produkty technického směru na pozici obchodního zástupce
• orientace v technických výkresech
• technický přehled, základní znalost obrábění
• organizační schopnosti
• dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• spolehlivost, samostatnost
• NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3574060  Dátum zverejnenia: 9.1.2019