Technolog-míchárny směsí

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
březen

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracovává výrobní předpisy pro výrobu
- zakládá receptury směsí
- práce v SAP
- zodpovídá za nastavení výrobních procesů
- podílí se na neustálém procesu zlepšování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení
-stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
-dobré zaměstnanecké podmínky
- 5 týdnů dovolené, roční bonus 10% z roční HM, příspěvek na penzij. 3% z HM, 4000 Kč docházkový bonus, stravenky 90 Kč, poukázky k narozeninám a k vánocům, příspěvek při životním nebo pracovním výročí, příspěvek na svatbu, při narození dítěte, na letní tábor atd

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta z okolí Hradce Králové, nadnárodní stabilní společnost, hledáme vhodného uchazeče se znalosti chemie a gumařiny na pozici Technologa či Procesního inženýra....zázemí v prosperující společnosti s možností kariérního růstu a zajímavé finanční ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-nutná znalost chemie (gumařiny)
- praxe na podobné pozici výhodou
-samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3604009  Dátum zverejnenia: 4.11.2019