Konstruktér forem pro vstřikování plastů

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vrchlabí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 4. 2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, tradičního výrobce vysoce přesných dílů pro firmy v oblasti automotive a strojírenství, hledáme zkušeného uchazeče na pozici:

Vaší náplní práce bude konstruování forem pro vstřikování plastů, spolupráce při stanovení výrobní technologie, zpracování nabídkových řízení a tvorba výkresů a dalších souvisejících dokumentů

Požadujeme znalost oboru min. 3 roky (plastikářské výrobě/vstřikovací formy), SŠ vzdělání strojírenského oboru, znalost práce na PC (Inventor, Catia..), chuť učit se

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám příspěvek na stravování, jednosměnný provoz, zajímavé platové ohodnocení a možnost seberealizace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výrobce vysoce přesných dílů pro firmy v oblasti automotive a strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3649926  Dátum zverejnenia: 23.4.2019