Specialista zákaznické podpory (s AJ) - Známá značka, skvělý kolektiv!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost s dlouhodobou tradicí na poli nejen importovaných značek alkoholu, hledáme kandidáta na pozici: Specialista zákaznické podpory (s AJ).

Náplň práce:

- Komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků
- Zajištění vyřízení zákaznických či zaměstnaneckých objednávek v řádném termínu
- Správa databáze zákazníků
- Vyřizování reklamací
- Fakturace
- Pravidelná kontrola a reporting

Požadavky:

- SŠ vzdělání
- Znalost práce s MS Office
- AJ na komunikativní úrovni (B2, C1)
- Komunikační dovednosti
- Smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

- Zázemí silné národní společnosti - až Vám řekneme, o koho se jedná, určitě Vás bude těšit značka firmy ve Vašem životopise
- Velice příjemný kolektiv a možnosti růstu
- Firemní benefity - sleva na firemní výrobky, produktová a jiná školení, firemní akce
- Zaměstnanecké bonusy

Zašlete mi Vaše CV a řekneme si více informací o společnosti i kultuře firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Alkoholické a jiné nápoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3733375  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 29 000 Kč/měsíc