Recepční s AJ – Světová firma, nové kanceláře!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přední celosvětová firma zabývající se facility managementem hledá do svého kolektivu novou, příjemnou posilu na pozici recepční, která by zajistila nejen chod recepce, ale také podporu pro veškerý facility a office management.

Pozice vzniká právě teď, v rámci stěhování kanceláří na novou adresu v Karlíně, tudíž bude na Tobě, jak si věci zorganizuješ a povedeš. Ve spolupráci s příjemnou a akční office manažerkou zajistíte veškerý chod recepce a celé kanceláře, a budete diskutovat s vedením v Anglii, jak se věci mají.

Koho hledáme:

- Akční osobu, která se nebojí vzít věci do svých rukou
- Jsi praktické stvoření se selským rozumem a nebude Ti dělat problém jak uvítání hostů nebo uvaření kávy, tak komunikace se zaměstnanci firmy
- V práci se nepolekáš hektických situací, ale svým organizačním talentem jim také většinou předejdeš
- Máš angličtinu na opravdu dobré úrovni (psaná i mluvená AJ), protože Tvůj šéf bude Angličan a budete spolu často komunikovat

Co nabízíme:

- Zázemí mezinárodní společnosti, která se už moc těší na Tvou pomoc
- Novou pozici, na které si všechno zorganizuješ dle sebe
- Doporučení od zkušených kolegů ohledně samostatného fungování na pozici
- Super neformální atmosféru s fajn kolegy
- Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- Možnost růstu – společnost je opravdu vyhlášená a nikdy nevíš, co přijde!

Zašli nám své CV ještě dnes a přijď si poslechnout, jak by to celé mohlo fungovat!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Facility & Office Management

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3758064  Dátum zverejnenia: 9.9.2019