Seniorní účetní s AJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jejich revírem je alkohol, jejich tempo je zábavné..:)

A teď vážně, náš klient je velice známá firma, ale také skvělým parťákem v práci. Rodinná atmosféra není jen heslem na papíře, a proto tuhle firmu doporučujeme každému, kdo chce chodit do práce rád.

Jedná se o mezinárodní společnost, která vyrábí a distribuuje nápoje do desítek států po celém světě. Aktuálně hledáme zkušeného profesionála (ž/m) na pozici

SENIORNÍ ÚČETNÍ – DAŇOVÁ OBLAST

Co budete dělat:

- připravovat přiznání ke spotřebním daním, daňovou evidenci a kontrolní hlášení k DPH
- připravovat podklady pro celní správu
- být k dispozici manažerce účetnictví i kontaktní osobou pro ostatní oddělení (např. v případě auditů atd.)
- vystavovat faktury, roční přehledy, apod.

Požadujeme:

- zkušenosti v oblasti účetnictví a daní
- znalost agendy týkající se spotřebních daní je výhodou, ale není nutnou podmínkou (možné zaškolení)
- VŠ vzdělání v oboru (příp. nahrazeno dostatečnou praxí), anglický jazyk na úrovni B2-C1
- schopnost udělat si pořádek v prioritách a iniciativní myšlení

Co nabízíme:

- opravdu skvělého zaměstnavatele – firmu, kde se budete cítit uvolněně, zažijete při práci zábavu a dostanete prostor pro kvalitně odvedenou práci či další rozvoj
- zázemí silné národní společnosti – až Vám řekneme, o koho se jedná, určitě Vás bude těšit značka firmy ve Vašem životopise
- zodpovědnou, samostatnou práci – budete mít prostor realizovat svůj potenciál, zužitkovat zkušenosti nebo naopak, nabrat nové
- firemní benefity – sleva na firemní výrobky – hodí se na každou oslavu a akci!, produktová a jiná školení, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

výroba a distribuce nápojů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3809328  Dátum zverejnenia: 26.3.2020