Prodejce elektra - zajímavé finanční ohodnocení! - Celá ČR

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd. hledáme prodejce, který bude:
- Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost
- Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb
- Péče o přidělenou část zboží na prodejně

Požadavky:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou
- Komunikativnost a prozákaznický přístup
- Pozitivní myšlení a chuť učit se
- Schopnost práce na PC (stačí základní)
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:
- Zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti
- Práci na krátký-dlouhý týden
- Zaškolení a další vzdělávání v oboru
- Možnost profesního růstu
- Výdělek v závislosti na vlastních schopnostech (provize z prodeje!!)
- Přátelský kolektiv s neformální firemní kulturou
- Slevy na produkty
- Firemní oblečení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

oblast prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3839237  Dátum zverejnenia: 4.2.2020