Rozpočtář - pozemní stavby

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme spolupracovníky pro různorodou klientelu v oblasti stavebnictví. Díky vztahům napříč mezinárodními společnostmi jsme schopni prodebatovat Vaše budoucí pracovní zařazení a zjistit, jestli v některé ze společností naleznete to „pravé ořechové“ pro Váš kariérní růst – třeba možná i pozice, které nejsou zobrazeny na pracovních portálech, úzkoprofilové nebo vyšší pozice a pozice na zahraničních projektech. Ozvěte se a získejte přístup k dalším informacím!

Jako jednu z možností Vám aktuálně představujeme volné místo
ROZPOČTÁŘ (ž/m) pro pozemní stavby.

Vaším potenciálním zaměstnavatelem je mezinárodní developerská společnost, která se za 25 let existence vypracovala na síť s desítkami lidí a komplexními zakázkami v různých oblastech.

Co můžete očekávat:
- Projekty pozemních staveb různého druhu (retail, rezidence, občanská vybavenost)
- Zapracování do menšího smíšeného týmu, společné firemní akce, podpora ze strany zaměstnavatele v dalším rozvoji a využitím zkušeností
- Flexibilitu v pracovní době
- Zaměstnanecké benefity jako mobilní telefon, sick days nebo „penzijko“ jsou samozřejmostí
- 13. plat
- Možnosti růstu – firma nadále rozšiřuje své působení a má v plánu zajímavé zakázky

Co bude Vaší náplní práce:
Jelikož už máte zkušenost na obdobné pozici (podmínkou), znáte to: budete zpracovávat cenové nabídky a komunikovat se subdodavateli, tvořit a kontrolovat seznam prací a výměry, informovat všechny zúčastněné strany o aktuální situaci atd.

Co se očekává od Vás:
- Praxe a radost z fungování na obdobné pozici
- Výborná znalost potřebných funkcí v MS Office
- AJ výhodou

Dejte nám o sobě vědět a setkáme se spolu pro bližší informace. Pokud jste aktuálně v zahraničí nebo Vám jiné okolnosti brání přijít za námi do Vodičkové, rádi se domluvíme individuálně.

Pozice je vhodná i pro kandidáty hledající uplatnění s názvoslovím kalkulant nebo cost manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

různorodá klientela v oblasti stavebnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3845356  Dátum zverejnenia: 10.1.2020