Specialista kvality

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
13., 14. plat, zaměstnanecké benefitky - stravenky, masáže, slevy, ...

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracování předsériových a sériových plánů kontroly a řízení
- zpracování návazné dokumentace a školení výrobního personálu
- analýza prvních kusů z nových nástrojů ve firmě
- zpracování/vyhodnocení předběžné způsobilosti procesu
- příprava dílů pro validační zkoušky
- analýza nedostatků z reklamačních řízení nebo auditů
- zpracování nedostatků v rámci odchylek ze vzorkování od zákazníka
- účast na přípravě procesu pro 2 denní produkci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- 13., 14. plat
- zaměstnanecké benefitky - stravenky, masáže, slevy, ...
- možnost dalšího vzdělávání
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3856262  Dátum zverejnenia: 24.1.2020