Účetní - práce v centru Prahy

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost poskytující kompletní účetní služby malým a velkým organizacím, hledáme vhodné uchazeče na pozici:
Účetní

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní
- znalost podvojného účetnictví podmínkou
- znalost jednoduchého účetnictví podmínkou
- praxe v oblasti výpočtu a účtování mezd podmínkou
- znalost závěrkových operací až po daňové přiznání podmínkou
- velmi dobrou znalost českých účetních standardů, praktickou znalost účetnictví
- pečlivost, přesnost, odpovědnost, flexibilitu
- základní znalost angličtiny výhodou

Náplň práce:
- komplexní vedení a zpracování účetnictví v účetní firmě (banka, pokladna, přijaté a vydané faktury, interní doklady, majetek, cestovní náhrady, mzdy, atd.)
- příprava reportů
- zpracování účetní závěrky
- zpracování přiznání k DPH

Nabízíme:
- pracoviště v centru Prahy s vynikající dostupností hromadnou dopravou
- práci v malém kolektivu na hlavní pracovní poměr
- ohodnocení dle výkonu
- lokalita pracoviště – centrum Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

česká společnost poskytující komplexní služby v oblasti účetnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3859378  Dátum zverejnenia: 27.4.2020