Reagujte bez životopisu

Pracovník v zakázkové výrobě - bez víkendů!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc13 a 14. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na sport, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, výkonové i osobní prémie, odměna za docházku/kvalitu, týden dovolené navíc, firemní akce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nabízíme práci od pondělí do pátku
- výroba zboží dle požadavků zákazníka – práce se stroji a metrem
- různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na HPP v kmenovém stavu společnosti
- nadstandartní platové ohodnocení
- pestrou škálu benefitů (13 a 14. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na sport, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, výkonové i osobní prémie, odměna za docházku/kvalitu, týden dovolené navíc, firemní akce)
- všechny přesčasy platíme nad rámec zákoníku práce
- přestávky nad rámec zákoníku práce které jsou hrazené zaměstnavatelem
- pokud nevlastníte auto, máme zřízenou dobrou dopravní dostupnost - autobus k nám jezdí na každou směnu a i z každé směny
- možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technický obor výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3875516  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc