CRM (Salesforce) manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dlouholetého klienta, mezinárodní, stabilní společnost v oblasti financí, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Klient momentálně přechází na nový CRM systém – Salesforce – vhodný kandidát má tak skvělou příležitost „být u toho“ úplně od začátku!
Hlavní náplní práce bude zavedení, strategické nastavení, vedení a realizace obchodních a komunikačních konceptů. Budete zodpovídat za projekty spojené s CRM, zejména pak mobilní aplikace a klientský portál. Samozřejmostí je další aktivní rozvoj CRM a hledání nových obchodních příležitostí.

Dále se můžete těšit na:
- Nastavení a realizace komunikace / kampaní na nové i stávající klienty
- Nastavení lead managementu a spolupráce s online marketingem
- Zodpovědnost za tvorbu a správu klientských cest
- Nastavení spolupráce v rámci koncernu na procesech lead managementu a CRM
- Vytvoření věrnostního programu v souladu s koncepcí CRM
- Digitalizace – rozvoj nových komunikačních nástrojů zaměřených na předprodejní činnosti, jakož i na stávající zákazníky

Abyste klienta zaujal, požaduje:

- Podmínkou jsou zkušenosti na obdobné pozici v oblasti financí nebo automotive!!!
- Znalost a zkušenost se CRM,on-line marketingem
- Znalost Salesforce velkou výhodou
- Aktivní znalost angličtiny min. na úrovni B2
- Vyšší uživatelská znalost MS Office
- Samostatnost, schopnost rychle se adaptovat, pro-aktivita
- Schopnost nadhledu a myšlení v souvislostech

A co může zaujmout Vás?

- Stabilní zázemí středně velké, pohodové firmy
- Samostatnost, zodpovědnost v rámci NOVÉ pozice
- Aktivní vzdělávání
- Možnost dalšího kariérního růstu
- Homeoffice po zapracování
- Skvělý balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, 5 dny sickdays, výhodný mobilní tarif, slevy na produkty v rámci společnosti, jazykové kurzy, závodní stravování, Multisport, Cafeteria, roční bonus

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3885396  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc