Online marketingový specialista – Praha-Východ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta – obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici:
ONLINE MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – Praha-východ

Náplň práce
- Péče o sociální sítě
- Správa www stránek a e-shopu
- Tvorba a úprava textů
- Spolupráce s prodejním a nákupním týmem

Požadujeme
- Vzdělání v oblasti marketingu výhodou
- Praktické zkušenosti v oblasti ONLINE marketingu PODMÍNKOU
- Smysl pro tvorbu textů
- Správa sociálních sítí, www stránek a e-shopu
- Zkušenost s vedením týmu spolupracovníků
- Znalost MS Office (Excel, kontingenční tabulky)
- Znalost grafických programů výhodou (drobné úpravy fotek a grafik)
- Pečlivost, samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu

Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Firemní benefity
- Mobil, notebook i pro soukromé účely
- Lokalita pracoviště – Praha Říčany

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3910008  Dátum zverejnenia: 8.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc