Можливість для людей з України

Engineer Trainee pro absolventy

John Crane a.s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Termín nástupu
1.8.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tento trainee program je koncipován na 2 roky.
První rok bude fyzicky v John Crane v České Republice. Druhý rok bude probíhat v zahraničí (možnost preference 3 státu, kam trainee vyjede - Evropa/USA/Afrika/Asie - vždy v bezpečné lokalitě)
Každá fáze trainee programu obsahuje kombinaci technických a soft skills tréninků s mezinárodním přesahem
Příležitost účastnit se úkolů v oblasti - konstrukce, aplikace, výroba, vývoj a další.
Naučíme Vás být profíkem v oblasti mechanických ucpávek
Trainee bude mít dva mentory (Čecha a Američana).
Angličtina na komunikativní úrovni je podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stěhování v rámci této pozice je hrazeno firmou
Stabilní prostředí s příležitostmi k profesnímu, ale i osobnostnímu růstu.
5 týdnů dovolené.
Jedinečná kombinace rodinné atmosféry a celosvětově úspěšného byznysu.
Finančně podporujeme dojíždění.
Elektronické stravenky.
Firemní kantýnu.
Firemní akce se skvělou partou.
Samozřejmostí je zaškolení našimi odborníky s trpělivým přístupem.
Práce, ve které se můžete realizovat, dobré nápady odměňujeme.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené studium - prosinec 2021/červen 2022 na technické univerzitě (např.v oboru: Mechanika, Výroba, Strojírenství, Konstrukce, Chemie apod.)
Být otevřený výzvám a žít v zahraničí po dobu jednoho roku
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

John Crane je lídrem ve světě rotačních těsnění s více než stoletou tradicí. Naše výrobky najdete od polárního kruhu po rovník a pro naše zákazníky jsou zárukou spolehlivosti, odolnosti a také ochrany životního prostředí.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4331733  Dátum zverejnenia: 27.6.2022