Podpora prodejního týmu partnera společnosti vodafone

KANA Trading s.r.o. (MPSV)

Místo práce
A. Kašpara 90, 1 2 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:KANA Trading s.r.o., IČ 24854778
Pracoviště:KANA Trading s.r.o. - prac., A. Kašpara 90/1, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Podpora prodejního týmu partnera společnosti VODAFONE

Nabízíme:

• Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné)

• Plný pracovní úvazek
• Nadstandardní provize
• Firemní neomezený tarif, mobilní telefon, notebook

• Slevy na mobilní telefony a další výhody v rámci benefitního programu VODAFONE

• Příjemné pracovní prostředí v kanceláři pro firemní zákazníky v Šumperku

• Přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned

Náplň práce:

• Emailová a telefonická komunikace se zákazníky

• Organizování a zajišťování schůzek pro obchodníky

• Příprava požadovaných podkladů pro obchodníky

• Práce s interními systémy

Požadujeme:

• Min. SS vzdělání
• Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)

• Zkušenosti v oboru telemarketingu – výhodou
• Kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivita)

Své životopisy prosím zasílejte na email: [email protected] Do předmětu emailu prosím zadejte heslo " podpora obchodního týmu"

Budete-li vyhovovat výše uvedeným požadavkům, ozveme se vám do 14ti dnů. Pokud ne, děkujeme Vám za Váš zájem a přejeme hodně úspěchů.

Poslední změna:2016-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11481820743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
ID: 2799389  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 30000 Kč/měsíc