Key Account Manager

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Drtinova 12, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30 - 60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontakt s nejdůležitějšími zákazníky v rámci ČR (mezinárodní i tuzemské společnosti)
• péče o stávající klienty
• pravidelná setkání a telefonáty s IT manažery, nákupčími a řediteli významných zákazníků
• aktivní vyhledávání nových obchodních případů (akvizice)
• budování a udržování vztahů s budoucími i stávajícími klienty
• vyhledání nejlepšího řešení pro zákazníka a jeho potřeby nákupu IT
• příprava podkladů a tvorba nabídek
• prezentace firemního řešení s návrhem realizace
• navýšení objemu portfolia u stávajících klientů (upselling)
• reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP na dobu neurčitou
• motivující ohodnocení – fixní plat + bonusy
• mobil a notebook i pro soukromé účely
• zajímavou, tvůrčí a různorodou práci
• menší pracovní tým a tím i individuální přístup
• možnost využít a zdokonalit své jazykové dovednosti
• práci s mezinárodním týmem
• školení a obchodní cesty v ČR i po celé Evropě
• možnosti karierního růstu
• mladý kolektiv a příjemné moderní prostředí
• nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Pro společnost, která nabízí řešení na IT nákupy pro firmy, hledáme kandidáta na pozici Key Account Manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Šetříme čas a peníze našim zákazníkům. Jednoduše a transparentně.
Nabízíme řešení s nejvýhodnějšími celkovými náklady na IT nákupy pro firmy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT nebo Business

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
• praxi v b2b prodeji 3 roky
• výborné komunikativní a prodejní dovednosti
• vůli se stále vzdělávat a průběžně orientovat v oboru
• chuť dosáhnout náročných cílů, na jejichž stanovování se také podílíte
• vysokoškolské vzdělání v oblasti IT nebo Business je výhodou, ne nutností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2823526  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 - 60000