Dojička

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnik zabývající se zemědělskou prvovýrobou v okrese Cheb hledá spolehlivou pracovnici do moderní automatizované dojírny krav, kde je dojení ve dvousměnném provozu a každý druhý víkend volný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
velmi dobré finanční ohodnocení, pravidelná výplata v termínu
osobní přístup vedoucích pracovníků
nástup možný dle dohody

Požadujeme:
vztah ke zvířatům a k zemědělské činnosti
není důležitá délka praxe, ale zkušenosti a spolehlivost
u muže ochota respektovat specifika práce v zemědělství – práce podle počasí a ročního období

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Podnik zabývající se prvovýrobou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3154358  Dátum zverejnenia: 8.8.2017