Product manager (technický produkt)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení produktového cyklu – uvádění, positioning, personalizace, změnové řízení
• Zavádění nových produktů
• Tvorba a správa produktových analýz
• Správa a aktualizace technické dokumentace
• Koordinace procesů vázaných na Product Board, schvalování nových výrobků
• Ostatní operativní úkoly na úrovni konzultací a odborné podpory
• Místo výkonu práce je Veselí nad Lužnicí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
• Zajímavou práci s možností realizace vlastních nápadů
• Aktivní podíl na řízení produktů s celosvětovým uplatněním
• Mzdové ohodnocení (fixní a variabilní část) do výše 40tis
• Odborné zaškolení a vedení v rámci týmu produktového managementu a mezinárodního obchodu
• Účast na mezinárodních výstavách a veletrzích
• Podporu ve vzdělávání a dalším odborném rozvoji
• Jazykové vzdělávání
• Pružnou pracovní dobu
• Možnost občasné práce z domova
• Mobilní telefon, notebook
• Příspěvek na stravování
• Příplatek za odpracované roky
• Příspěvek na zdravotní péči (masáže, očkování proti chřipce)
• Slevu na firemní produkty
• Firemní akce

Informace o náboru

Výhodou bude, pokud budete mít
• Zkušenost s obchodem či technickou podporou
• Zkušenost s řízením větších projektů
• Znalost CAD programů
• Znalost RJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Chcete být součástí společnosti vyrábějící zařízení, na kterém vaří kuchaři ve špičkových restauracích po celém světě? Pojďte pracovat pro RM GASTRO!
RM Gastro je ryze česká firma s více než 23letou historií. Co do objemu výroby gastro zařízení, nemá v České republice konkurenci. Ke svým spolupracovníkům, obchodním partnerům i ke svému okolí se chová s úctou a odpovědností.
Pro posílení týmu Product managementu RM Gastro Group hledáme vhodného kandidáta na pozici Product manager pro výrobní závod ve Veselí nad Lužnicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušeností na pozici produktového managera či specialisty v obchodní nebo výrobní společnosti
• Minimálně SŠ technického směru podmínkou
• Znalost AJ na úrovni B2 a vyšší
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office),
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Ochotu občas vycestovat i mimo ČR (Evropa, Asie)
• Pozitivní přístup, otevřenost a komunikativnost
• Aktivní přístup k řešení úkolů, a to samostatně i v týmu
• Analytické myšlení a schopnost rychle se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3274341  Dátum zverejnenia: 28.12.2017