Office asistentka

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč - 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrativní a organizační podpora developmentu:
asistence při organizaci schůzek, rezervace
asistence při organizaci služebních cest
asistence při přípravě prezentací, podkladů pro jednání
administrace výkazů výdajů a služebních cest
• Recepční činnost, komunikace s návštěvami
• Přijímání a přepojování telefonických hovorů
• Evidence pošty, objednávání kurýrů
• Zadávání faktur do systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Nástupní mzda 25.000 Kč
• 5 týdnů dovolené
• Malý a přátelský kolektiv
• Mobilní telefon
• Moderní kanceláře, dobře dostupná lokalita
• A především zájem o Vás a podporu ze strany stabilní, prosperující a rostoucí společnosti…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Naším klientem je společnost s 20letou tradicí na českém realitním trhu. Zabývá se především realitními investicemi a developmentem komerčních a rezidenčních nemovitostí.
Pro posílení týmu hledáme vhodnou kandidátku na pozici Týmová asistentka pro centrálu v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ideálně praxi na podobné pozici (výhoda, ne podmínka)
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Organizační schopnosti, komunikativnost
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Příjemné vystupování, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3285654  Dátum zverejnenia: 13.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.000 Kč - 25.000 Kč