Samostatný stavbyvedoucí – Praha + Střední Čechy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výrobní příprava a samostatné vedení svěřeného projektu
• Komunikace s rozpočtářem, dodavateli, výrobními řediteli, developery, klienty
• Kontrola a specifikace matriálu pro objednání
• Vytváření cenových nabídek
• Plánování dopravy a mechanizace
• Ekonomické vedení stavby dle rozpočtu – měsíční vyhodnocení
• Vedení stavebního deníku a kontrola stavebních deníků subdodavatelů
• Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, BOZP, PO a ochrany životního prostředí, náklady projektu, termíny, kvalitu atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na zajímavých projektech
• Možnost profesního růstu a rozvoje
• Rozmanitost pracovního dne (stavba, kancelář, schůzky, administrativa)
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Automobil i k osobním účelům
• Mobilní telefon dle výběru
• Notebook
• Možnost ubytování
• Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je stavebně-montážní společnost.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatný stavbyvedoucí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavební obor

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání stavebního směru
• Autorizace ČKAIT (lze doplnit)
• Zkušenost na obdobné pozici
• Orientace ve stavební legislativě
• Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Cross)
• Samostatnost a týmovost
• Řidičský průkaz sk. B (projekty v Praze a Středočeském kraji)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3312007  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 50000