Řidič autopřepravníku až 65 000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 65000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?
Specializujeme se na přepravu vozidel po Evropě. V současné době má naše vozová flotila přes 90 moderních autopřepravníků a tahačů značek Volvo, Mercedes a Scania.
Momentálně rozšiřujeme náš tým o řidiče autopřepravníků.
Máte rádi moderní prostředí, baví Vás řídit a chcete za to být dobře ohodnocení?
Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

• Přeprava nových osobních automobilů světových značek po Evropě, převážně do Španělska
• Nakládání a vykládání vozů

Zaujali jsme Vás? Ozvěte se a probereme detaily po telefonu nebo při osobním setkání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?

• Platové ohodnocení až 65000,-
• HPP na dobu neurčitou
• Moderní zázemí a práci ve stabilní společnosti, která se svými zaměstnanci jedná férově
• Parkování možné v Brně, Měšicích u Prahy či Mnichově Hradišti
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Momentálně rozšiřujeme náš tým o řidiče autodopravníků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat?

• Mít řidičské oprávnění C+E
• Platné psychotesty
• Profesní průkaz a kartu řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3410316  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 65000,-