Technik počítačové školy - bez praxe, přes léto brigádně

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000-30000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi nadšenec do IT, ale nemáš roky praxe? Chceš se v tomto oboru rozvíjet a hledáš příležitost, kde nasbírat zkušenosti?
Nabízíme Ti skvělou startovací pozici, kde budeš mít možnost se rozvíjet a namísto praxe oceníme zápal.
Jsme počítačová škola, zajišťujeme školení, kurzy a certifikované zkoušky pro studenty. Patříme k největším poskytovatelům IT školení v Evropě a do týmu hledáme technika, který nám bude pomáhat s tím, aby výuka probíhala hladce.

Co budeš mít na starost?

• Postaráš se o to, aby v učebnách fungovalo vše, jak má (údržba a upgrade HW, LAN a technického vybavení)
• Technická podpora - budeš ten, za kým půjdeme, když nastane problém se SW, HW, LAN atd.
• Budeš pomáhat při přípravě konferencí a seminářů

Co bys měl splňovat?

• Rozumět IT – nepožadujeme praxi, ale zkrátka člověka, který se vyzná
• Měl/a bys být absolventem/kou alespoň střední školy v oboru
• Měl/a by ses domluvit anglicky

Na co se u nás můžeš těšit?

• Nabízíme Ti možnost nastoupit u firmy s dobrým jménem a posouvat se dál v tom, co Tě baví
• Můžeš nastoupit brigádně, užít si léto a od září začít na HPP
• Plat 25 – 30 000,-
• Během práce se můžeš formou kurzů a školení stále učit a rozvíjet
• Nabízíme benefity jako stravenky či občerstvení na pracovišti
• Nastoupit můžeš ihned
• Místo výkonu práce – Praha 10

Pošli životopis a detaily probereme po telefonu :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3419802  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000-30000,-