Medical representative CHC

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z řad Praktických lékařů pro děti, a lékáren, stejně tak péče o stávající klienty.
Nabídka a prezentace produktů svěřeného portfolia, odpovědnost za prodejní úspěšnost.
Zpracování a prezentace nabídek, obchodní jednán.í
Udržování aktivit v oblasti odborného poradenství u zákazníků organizace seminářů v lékárnách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP
Zaškolení v medicínské a produktové problematice svěřeného portfolia
Možnost osobního i profesního růstu
Odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusového motivačního finančního ohodnocení s řadou nadstandardních výhod
Auto, telefon, notebook, ipad
5 týdnů dovolené
3 sick days/rok
Nástup možný ihned
Výkon práce: svěřený region ČR – České Budějovice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působící v oblasti farmacie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ (zdravotnický směr výhodou)
Praxe v obchodní činnosti alespoň 3 roky
Zkušenosti z pozice obchodního zástupce (FMCG, Kosmetika)
Výhodou zkušenost z oblasti propagace CHC léků, zdravotnických prostředků a potravních doplňků v lékárnách (+ orientace v oblasti lékárenských řetězců)
ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřeného regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3420461  Dátum zverejnenia: 14.6.2018