Produktový manažer - potravinářství/chemie

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v chemii či potravinářství a rádi byste našli práci v oboru, ve které se budete moci realizovat a dále rozvíjet? Oceníte auto i pro soukromé účely a pracovní dobu, kterou si budete moci přizpůsobit?

Jsme jednička na trhu v distribuci chemikálií a potravinářských aditiv.
Máme za sebou úspěšný rok a náročné projekty před sebou. Proto rozšiřujeme tým o dalšího kolegu/kolegyni na pozici Produktového manažera.

Co bude náplní Vaší práce?
• Budete samostatně rozhodovat o tom, co a kdy nakoupit, v jakém množství a za jakou cenu
• Přidělíme Vám portfolio produktů a dodavatelů, jejichž rozvoj budete mít na starost
• Budete jednat s dodavateli z EU a podílet se na projektech v ČR i zahraničí
• Ze začátku Vám se vším pomůžeme, a ani pak v tom nebudete úplně sami

Pošlete životopis a detaily probereme po telefonu, či při osobním setkání :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
• Zajímavou a různorodou práci na HPP
• Férové platové podmínky
• Jistotu a stabilní zaměstnání u jedničky na trhu
• Snadno se u nás můžete posunout kariérně výš
• Práci v mladém, dynamickém, a nápomocném týmu lidí
• Služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook.
• Flexibilní pracovní dobu, možnost částečně pracovat z domova
• 5 týdnů dovolené
• Pracoviště Praha 9 – Horní Počernice, nebo Chropyně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám k tomu pomůže?
• VŠ potravinářského, chemického směru
• Alespoň malá obchodní praxe
• Plynná AJ - budete ji často využívat při práci
• ŘP skupiny B – budete jezdit k zákazníkům a navštěvovat své kolegy v okolních zemích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3435375  Dátum zverejnenia: 29.6.2018