Vedoucí ekonomického odboru

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Ekonomická správa a účetnictví pro bytové objekty
• Ekonomické konzultace a poradenství pro klienty
• Příprava daňových přiznání
• Příprava finančních plánů a dohlížení na jejich plnění
• Řízení personální a mzdové agendy
• Zodpovědnost za ekonomické fungování firmy a jejich klientů
• Analýza stávajícího stavu, návrhy nových řešení a jejich zavedení do praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Zajímavé platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Sickdays
• Stravenky v hodnotě 100 Kč (80 Kč hrazeno firmou)
• Mobilní telefon
• Notebook
• Pravidelné finanční bonusy
• Home office
• Firemní akce
• Pružnou pracovní dobu (7,5 hod/den)
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha 10

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Máte vysokou školu ekonomického směru a praxi ve vedoucí pozici?
Nebojíte se vést tým 10 lidí a být zodpovědní za chod ekonomického oddělení?
Chcete práci, která Vám bude dávat smysl a zároveň se chcete podílet na rozvoji firmy?
Potom hledáme lidi, jako jste Vy!

Do zaběhnutého a úspěšného bytového družstva sídlícího na Praze 10 hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucího ekonomického oddělení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ ekonomického směru
• Praxi v řídící funkci (5 let)
• Řidičský průkaz sk. B
• Velmi dobré komunikační a manažerské schopnosti a dovednosti
• Výhodou praxe ve správě bytových domů a znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3467745  Dátum zverejnenia: 10.8.2018