Řidič/ka MKD – volné víkendy

KANDIDÁTI s.r.o.

Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výjezdy ze severních a východních Čech do Německa a Beneluxu, pro zákazníky z automobilového, stavebního a chladírenského průmyslu
• Nakládání a vykládání zboží
• Komunikace s dispečery

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Platové ohodnocení 50 000 – 60 000 Kč + věrnostní příplatky
• Spolupráci na HPP
• Víme, jak je důležitý work-life balance, proto se u nás pracuje od pondělí do pátku
• Služební telefon je samozřejmostí
• Můžete se těšit na letní a zimní společné akce, na které jsou zváni i Vaši partneři/ky
• Moderní zázemí a práci ve stabilní společnosti, která se svými zaměstnanci jedná férově
• Provozovna v Turnově, možnost parkování v blízkosti bydliště – naši kolegové jsou z různých koutů republiky
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Kdo jsme?
Neustále se rozvíjející společnost, která vznikla jako spediční firma se specializací na Německo a země Beneluxu a jezdíme s novými vozy Scania.

Momentálně rozšiřujeme náš tým.

Máte rádi moderní prostředí, baví Vás řídit a chcete za to být dobře ohodnocení?

Pak hledáme právě Vás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Mít řidičské oprávnění C+E
• Jezdíte MKD minimálně rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3480945  Dátum zverejnenia: 29.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 - 60 000